Renkantis paskolą pagrindinis kriterijus - paskolos sąlygos, nes norime pasiskolinti kuo pigiau. Tik kaip rasti paskolą geriausiomis sąlygomis? Lietuvoje veikia virš 130 kreditorių, taigi kad būtume tikri jog gauname paskolą geriausiomis sąlygomis rinkoje, turėtumėme pateikti paraišką visiems kreditoriams ir palyginti jų pateiktus pasiūlymus. Tai užimtu nepaprastai daug laiko, todėl dažniausiai pateikiame paraiškas keliems kreditoriams ir iš jų pateiktų pasiūlymų išsirenkame geriausią.


Visgi, dažniausiai pateikiame paraiškas tiems kreditoriams, kurie yra labiausiai matomi viešoje erdvėje, kitaip sakant, skiria daugiausiai lėšų reklamai, o tai reiškia, kad ir skolina brangiausiai. To pasekoje paskolą gauname prastesnėmis sąlygomis, nei galėtume, jeigu žinotume apie smulkesnius kreditorius, kurių rinkodaros biudžetai yra kuklesni, tačiau paskolas teikia ženkliai geresnėmis sąlygomis.


Matydami šią problemą, nusprendėme sukurti platformą UNO, kuri apjungtų paskolos gavėjus ir kreditorius, taip suteikiant paskolos gavėjams galimybę patogiai gauti paskolą geriausiomis sąlygomis rinkoje.